Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • Ten wydarzenie minął.

Forum Inteligentnego Rozwoju – Kongres projektów przyszłości – Jak sztuczna inteligencja zaksięgowałaby konia? Co odkryła księgując 500 000 faktur?

19 października, 2023 @ 10:50 - 11:30

W tym pionierskim wystąpieniu Taxxo, specjalizujące się w automatyzacji procesów biznesowych, pokaże jak sztuczna inteligencja może zrewolucjonizować świat finansów. Zobaczycie, jak nowe technologie mogą przekształcić tradycyjną księgowość i zrozumieć skomplikowane transakcje, takie jak zakup konia do firmy.

Opowiemy o odkryciach największego projekt badawczego w Polsce w zakresie zastosowania sztucznej inteligencji w księgowości. Pokażemy czego dowiedziała się AI po otrzymaniu 500 000 faktur od doświadczonych księgowych. Omówimy, jak dzięki AI można przyspieszyć proces księgowania, ale również zwiększyć jego dokładność oraz wykryć popełnione błędy. To będzie wyjątkowe spojrzenie na przyszłość księgowości, gdzie technologia może stać się niezwykłym narzędziem w rękach księgowych, a właścicielom firm zapewnić zupełnie nową jakość informacji zarządczych.

Jeśli jesteście ciekawi, jak sztuczna inteligencja może zmienić księgowość, ten wykład jest dla Was.

Szczegóły

Data:
19 października, 2023
Czas:
10:50 - 11:30
Wydarzenie Kategoria:
Strona internetowa:
https://irforum.pl/

Miejsce

Termy Uniejów